У першому інтро-треці реперка Young M.A ревнує Санту до всіх, кому він дарує подарунки (тобто, до всіх) і каже, що знайшла когось “чиї подарунки та увага – лише для мене”. Вона кидає Санту, забираючи з собою оленів, заради чоловіка, “який з’їжджає її димоходом краще”.
A$AP Ferg розповідає історію про кежуал секс із жінкою в автобусному турі. Зокрема, про те, як вона просить репера плюнути на неї. Це йому не вдається, адже вона згори, Ферґ не хоче плюнути собі на лице.
KenTheMan називає свій трек за іменем одного з оленів Санти – “Жвавого” (“Vixen”). Санта намагається надурити виконавицю: каже, ніби Різдво щодня, але їй все одно, адже у неї є свої справи.
Sukihana також ставить Санта Клауса на місце у пісні “Ho”. Vice називає її “гімном рівних можливостей” і пропонує слухати щодня замість “All I Want For Christmas” Мерайї Кері. Це можна зробити на Apple music та Spotify.
Фото COURTESY OF PORNHUB.